ORMAN YOLU BAKIM ONARIM VE TAMİRATI YAPILACAK
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 17:55 Bu haber 463 kez okundu
 
ORMAN YOLU BAKIM ONARIM VE TAMİRATI YAPILACAK
- Haberi
ORMAN YOLU BAKIM ONARIM VE TAMİRATI YAPILACAK

Giresun Tirebolu Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Harşit Orman İşletme Şefliği 316 Kod Nolu 2+000 Km ve 317 Kod Nolu 2+515 Km Yeni Orman Yolu, Bakım Onarım ve tamirat yapım işi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Giresun Tirebolu Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Harşit Orman İşletme Şefliği 316 Kod Nolu 2+000 Km ve 317 Kod Nolu 2+515 Km Yeni Orman Yolu, Bakım Onarım ve tamirat yapım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 24 Eylül 2021 tarihinde saat 10:00’da İşletme Müdür Yardımcısı Odası’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORMAN, YOLU, BAKIM, ONARIM, VE, TAMİRATI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı