ORMAN YOLU YAPTIRILACAK
Haber
16 Haziran 2021 - Çarşamba 17:09 Bu haber 597 kez okundu
 
ORMAN YOLU YAPTIRILACAK
- Haberi
ORMAN YOLU YAPTIRILACAK

Sivas Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Kösedağ, Dumanbaba ve Karaçam Orman İşletme Şefliklerinde B Tipi Orman Yolu yaptırılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Kösedağ,Dumanbaba Ve Karaçam Orman İşletme Şefliklerinde B Tipi orman yolu yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.  İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek.. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale 24 Haziran 2021 tarihinde saat 10:30’da Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü İşletme Müdür yardımcısı odasında yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ORMAN, YOLU, YAPTIRILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı