PARKE TAŞI YAPIMI İŞİ YAPILACAK
Haber
09 Eylül 2021 - Perşembe 16:38 Bu haber 848 kez okundu
 
PARKE TAŞI YAPIMI İŞİ YAPILACAK
- Haberi
PARKE TAŞI YAPIMI İŞİ YAPILACAK

Yalova Altınova Dz. K. K. Bakım Onarım Ve İstikam Komutanlığı tarafından Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Milli Savunma Bakanlığı, Msb Bağlıları Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı 800 Sınıfı Lojmanlar Parke Taşı Yapımı İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;  Yalova Altınova Dz. K. K. Bakım Onarım Ve İstikam Komutanlığı tarafından Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Milli Savunma Bakanlığı, Msb Bağlıları Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı 800 Sınıfı Lojmanlar Parke Taşı Yapımı İşi (851-853-855-857-859) yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecek. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İhale, 17 Eylül 2021 tarihinde saat 10:30’da Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı Altınova/Yalova adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PARKE, TAŞI, YAPIMI, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı