PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ ALINACAK
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 17:56 Bu haber 370 kez okundu
 
PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ ALINACAK
- Haberi
PERSONEL TAŞIMA HİZMETİ ALINACAK

Kahramanmaraş Afşin-Elbistan A Termik Santralı Takip Koordinasyon Ve İşletme Müdürlüğü tarafından Elbistan Santral Arası Personel Taşıma İşi yapılacak.

Kahramanmaraş Afşin-Elbistan A Termik Santralı Takip Koordinasyon Ve İşletme Müdürlüğü tarafından Elbistan Santral Arası Personel Taşıma İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

Teklifler, ihale tarih ve saatine Kadar Eüaş Afşin - Elbistan A Termik Santrali Koordinasyon Ve İşletme Müdürlüğü Afşin/Kahramanmaraş adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İstekliler tekliflerini, Birim fiyatlar üzerinden verecek. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacak.

Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecek.

İhale, 05 Ekim 2021 tarihinde saat 14:00’da Eüaş Afşin - Elbistan A Termik Santrali Koordinasyon Ve İşletme Müdürlüğü,P.K:2 Çoğulhan Mahallesi - Afşin/Kahramanmaraş adresinde yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PERSONEL, TAŞIMA, HİZMETİ, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı