“ŞAMPİYONLUĞU BOLU’DAN GETİRECEĞİZ”
Haber
20 Haziran 2021 - Pazar 14:34 Bu haber 744 kez okundu
 
“ŞAMPİYONLUĞU BOLU’DAN GETİRECEĞİZ”
SPOR Haberi
“ŞAMPİYONLUĞU BOLU’DAN GETİRECEĞİZ”

Bölgesel Kadınlar Voleybol Ligi’nde Zonguldak’ta ilk grup müsabakasını namağlup şampiyon tamamlayan temsilcimiz Çaydeğirmeni Belediyespor, Bolu’da oynayacağı müsabakalar için yola çıktı. Sporcuların Bolu’ya hareket etmelerinden önce konuşan Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, "Zonguldak’ın hasret kaldığı şampiyonluğu Bolu'dan Zonguldak’a getireceğiz. Zonguldak küllerinden yeniden doğacak. İnşallah bu başarı da Zonguldak’a örnek olacak." ifadelerine yer verdi.

Pazartesi itibariyle başlayacak olan müsabakalarda Düzce Gençlik Hizmetleri, Kocaeli İzmitspor ve Sakarya Gelişimspor ile karşılaşacak olan temsilcimiz Çaydeğirmeni Belediyespor, bu önemli maçları kazanarak ilk kez katıldığı ligde 2. Lig’e yükselmek istiyor. Bolu'ya hareket öncesinde Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, bu sabah takımla birlikte  kahvaltıda bir araya geldi. Yapılan kahvaltı sonrasında ise  Başkan Gebeş, Voleybol takımını beldeden Bolu'ya uğurladı.

Takıma güvendiğini belirten Başkan Gebeş, "Hocalarımıza ve takıma Zonguldak’taki başarılarından dolayı, samimiyetlerinden ve yüreklerini ortaya koydukları için teşekkür ederim. Sonuna kadar maddi manevi takımımızla beraberiz, yanlarındayız. İnşallah Bolu'ya da giderek maçları da izleyeceğiz. Takımı yanlız bırakmayacağım. Takımımız Zonguldak'ta olduğu gibi Bolu’da  da yeteneklerini ortaya koyarak, başarı olacaklarına inanıyorum. Morallerimiz yerinde. İnşallah Bolu’da şampiyon olacağız."dedi.

Bolu’da şampiyon olarak 2. Lige yükselmek istediklerini belirten Başkan Gebeş,"Özellikle Zonguldak’ın hasret kaldığı şampiyonluğu Zonguldak’a getireceğiz. Zonguldak küllerinden yeniden doğacak. İnşallah bu başarı da Zonguldak’a örnek olacak. Bizim olduğumuz yerde başarısızlık gibi bir şey düşünülmesi mümkün değil, başarıya giden yolda emin adımlarla yürüyoruz. İnşallah da başarılı olacağız"şeklinde konuştu.

Oynanacak karşılaşmalar şu şekilde:

21 HAZİRAN PAZARTESİ

Saat 16.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Düzce Gençlik Hizmetleri-Zonguldak Çaydeğirmeni Belediyespor. Saat 18.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Kocaeli İzmitspor-Sakarya Gelişimspor

22 HAZİRAN SALI

Saat 16.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Zonguldak Çaydeğirmeni Belediyespor-Kocaeli İzmitspor. Saat 18.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Sakarya Gelişimspor-Düzce Gençlik Hizmetlerispor

23 HAZİRAN ÇARŞAMBA

Saat 14.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Sakarya Gelişimspor-Zonguldak Çaydeğirmeni Belediyespor. Saat 16.00 Bolu 17 Temmuz Spor Salonu: Düzce Gençlik Hizmetlerispor-Kocaeli İzmitspor.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ŞAMPİYONLUĞU, BOLU’DAN, GETİRECEĞİZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı