ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE ETTİLER
Haber
21 Haziran 2022 - Salı 15:11 Bu haber 633 kez okundu
 
ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE ETTİLER
SPOR Haberi
ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE ETTİLER

Zonguldak Mavi Ay Bilardo Spor Salonu Sahibi Musa Çakmak tarafından Merhum Zonguldaklı bilardo sporcuları Mürsel Küçük, Saim Uzun, Nadir Ar ve Şenol Çaylı anısına Özel 3 Bant Bilardo Turnuvası yapıldı. 

Bu sezon 3'üncüsü düzenlenen ve 36 sporcunun katılımı ile gerçekleşen  Özel 3 Bant Bilardo Turnuvası’nda tüm sporcular şampiyonluk için kıyasıya mücadele ettiler.  
Turnuvada 36 sporcu arasında rakiplerini yenen Uğur Emanet, Nevzat Kürekçi ve Mustafa İnce yarı finale yükselmeye hak kazandılar. 
Gerçekleşen yarı finalde ise Uğur Emanet, Mustafa İnce’yi, Nevzat Kürekçi ise Mustafa İnce’yi yenerek finale adını yazdırdılar.  
Öte yandan final maçında her iki sporcu da şampiyonluk için kıyasıya mücadele ederken, Uğur Emanet, Nevzat Kürekçi'yi  yenerek bu özel turnuvanın şampiyonu oldu.
Turnuva sonrasında kupa töreni düzenlendi. 
Törende 1'inci olan Uğur Emanet, 2'inci olan Nevzat Kürekçi,  3'üncü olan Mustafa İnce ve çeyrek finalde elenen ve 4’üncü olan  Sefa Altunkaya’ya kupalarını  Zonguldak Mavi Ay Bilardo Spor Salonu Sahibi Musa Çakmak, tecrübeli bilardo sporcusu Mustafa Kont ve diğer tecrübeli bilardo sporcular verdi.  
Özel 3 Bant Bilardo Turnuvası kupa töreni sonrasında konuşan  Uğur Emanet, Nevzat Kürekçi, Mustafa İnce ve Sefa Altunkaya, "Merhum arkadaşlarımız adına yapılan 3 bant bilardo Turnuvasını düzenleyen Mavi Ay Bilardo Spor Salonu Sahibi Musa Çakmak'a teşekkür ederek, Merhum Mürsel Küçük, Saim Uzun, Nadir Ar ve Şenol Çaylı'ya Allah' tan rahmet diliyoruz." dediler.
Turnuvaya katılan tüm sporculara katılımlarından dolayı teşekkür  eden Zonguldak Mavi Ay Bilardo Spor Salonu Sahibi Musa Çakmak ise  katılım sağlayan katılan tüm sporculara teşekkür ederek “Merhum Mürsel Küçük, Saim Uzun, Nadir Ar ve Şenol Çaylı adına bu sene 3'üncüsünü düzenledikleri Turnuva ile kendilerini bir kez daha andık. Bu 4 önemli arkadaşlarını  unutmadıklarını ve ömürleri yettiğince özel  turnuva yapma ve kendilerini anmaya devam edeceklerini söylerken, merhumlara Allah'tan rahmet Kaderli ailesine ve sevenlerine bir kez daha başsağlığı diliyorum.” şeklinde konuştu. 

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAMPİYONLUK, İÇİN, MÜCADELE, ETTİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı