SBD TV YAYINA BAŞLADI
Haber
16 Nisan 2021 - Cuma 14:47 Bu haber 594 kez okundu
 
SBD TV YAYINA BAŞLADI
GÜNDEM Haberi
SBD TV YAYINA BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediyesi İletişim ve Medya biriminin koordinasyonunda, Bilgi İşlem ekibinin desteğiyle  SBD TV (Sevgi Barış Dostluk TV) kurularak yayın hayatına başladı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye hizmetlerine ve kentin kültürel ve sanatsal değerlerine öncelik verecek olan SBD TV’nin (Sevgi Barış Dostluk TV) yayın hayatına başladığını duyurdu.

SBD TV’nin kurulması ve yayın hayatına başlamasında emeği olan Belediye İletişim ve Medya birimi ile Bilgi İşlem ekibini kutlayan Posbıyık, SBD TV’nin aynı zamanda kentin belediye hizmetleri, sanatsal ve kültürel faaliyetlerinin arşivi olacağını söyledi. 

Posbıyık, şunları belirtti; “Bundan böyle belediye hizmetlerimizi anlatan filmlerin yanı sıra, Ereğli’nin kültürel, tarihi zenginliklerini ortaya koyacak, turizm potansiyelini destekleyecek tanıtıcı filmler burada yayınlanacak. SBD TV internet ortamında yayın yapacak. Ereğli’ye iz bırakmış isimlerle, meslek sahipleriyle, sanatçılarla, yazarlarla söyleşiler yapılacak. Burada canlı yayınlar da olacak. Filmlerin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı da devam edecek.”

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: SBD, TV, YAYINA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı