ŞEBEKE YENİLEME İŞİ YAPILACAK
Haber
13 Eylül 2021 - Pazartesi 17:38 Bu haber 409 kez okundu
 
ŞEBEKE YENİLEME İŞİ YAPILACAK
- Haberi
ŞEBEKE YENİLEME İŞİ YAPILACAK

Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (Meski) tarafından Mersin İli, Tarsus İlçesi, Kaleburcu, Toros Ve Mücahitler Caddesi İçme suyu Şebeke Yenileme Yapım İşi yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;  Mersin Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (Meski) tarafından Mersin İli, Tarsus İlçesi, Kaleburcu, Toros Ve Mücahitler Caddesi İçme suyu Şebeke Yenileme Yapım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 27 Eylül 2021 tarihinde saat 10:30’da Meski Genel Müdürlüğü Teknik Birimler Toplantı Salonu Portakal Mah.Akbelen Cad. Mezarlık Karşısı Mersin’de yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEBEKE, YENİLEME, İŞİ, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı