ŞEHRİ GÜVEN TAZELEDİ
Haber
01 Ağustos 2021 - Pazar 16:47 Bu haber 962 kez okundu
 
ŞEHRİ GÜVEN TAZELEDİ
GÜNDEM Haberi
ŞEHRİ GÜVEN TAZELEDİ

 

Zonguldak Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Ercan Şehri güven tazeledi.

Site Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen kongrede Ercan Şehri ile Uğur Altun yarıştı.

Divan Başkanlığı’nı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Mehmet Azman’ın yaptığı kongreye; Zonguldak Ticaret il Müdürü İsmail Maden, Zonguldak Halk bankası Müdürü Reşit Canik, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Köksal Osman Bahar, Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Hikmet Hacıabdurrahmanoğlu, Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Alparslan Küçük, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu ile üyeler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başlayan kongrede mevcut Başkan Ercan Şehri ve Uğur Altun birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından, seçim maddesine geçildi ve oyların açık veya kapalı usulde yapılması ile ilgili verilen önerge doğrultusunda delegeler tek tek sayılarak oylamanın açık yapılması kararı çıktı.

Buna göre; yapılan açık oylama sonucunda, mevcut Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ercan Şehri 354 oyla yeniden başkanlığa seçilirken, diğer aday Uğur Altun ise 258 oy aldı.

Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığını kazanan Ercan Şehri’nin yönetimi ise şu şekilde oluştu: Muammer Öztür, İsmet Kaya, Süleyman Erbay, Şendoğan Kaya. Denetleme Kurulu Adayları Yusuf Karlıdağ, Tubahan Karayol olarak belirlendi.

Seçimi kazanan Ercan Şehri kutlamaları kabul ederken, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Zonguldaklı esnaf ve sanatkarların özellikle kredi kullanımı konusunda çaba göstereceğini belirterek, oy veren vermeyen tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.  Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞEHRİ, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı