SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
Haber
11 Ekim 2021 - Pazartesi 16:10 Bu haber 427 kez okundu
 
SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK
- Haberi
SÜRÜCÜSÜZ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAK

Şanlıurfa Harran Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından Sürücüsüz Araç Kiralama hizmet alımı yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre; Şanlıurfa Harran Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından Sürücüsüz Araç Kiralama hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek.

İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecek. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacak.

İhale, 26 Ekim 2021 tarihinde saat 10:00’da Harran Üniversitesi Rektörlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı’nda yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÜRÜCÜSÜZ, ARAÇ, KİRALAMA, HİZMETİ, ALINACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı