TRİBÜN LİDERLERİNDEN CANER'E PLAKET
Haber
15 Temmuz 2021 - Perşembe 11:46 Bu haber 1025 kez okundu
 
TRİBÜN LİDERLERİNDEN CANER'E PLAKET
Misli.com 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor'un tribünlerdeki sesi olmayı başaran ve gece gündüz demeden destek olan taraftar gruplarının liderleri, kulübün önceki başkanı Süleyman Caner'i ziyaret ettiler. Zonguldak Kömürspor'a uzun yıllar verdiği emeklerden dolayı Süleyman Caner'e teşekkür eden tribün liderleri, 'Her zaman bizim Sultan Süleyman'ımız olarak kalacaksın."dediler.
SPOR Haberi
TRİBÜN LİDERLERİNDEN CANER'E PLAKET

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası'nda 30 Haziran tarihinde gerçekleşen kongre ile Salih Demir Zonguldak Kömürspor'da başkanlık koltuğuna getirildi. Kongrede aday olmayan Başkan Süleyman Caner, herkesin takdirini kazanarak bayrağı Salih Demir'e takdim etti. Zonguldak Kömürspor'un tribün liderleri ise Süleyman Caner'i ziyaret ederek büyük vefa örneği sergilediler. Genç Zonguldaklılar'ın tribün lideri Zeki Beybeyoğlu, Taner Arslantürk, Ultras Elmas grubunun liderleri Bora Amasralı ve Miraç Balcı, Süleyman Caner'e plaket ve çiçek takdim ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Caner, tribün liderlerine teşekkür etti.
Tribün liderleri ise; "Zonguldak Kömürspor'a verdiğiniz emeklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Takımının başarısındaki katkınız göz ardı edilemez. Siz her zaman bizim Sultan Süleyman'ımız olarak kalacaksınız." dediler.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TRİBÜN, LİDERLERİNDEN, CANER'E, PLAKET,
Yorumlar
Haber Yazılımı