UZUN, AŞKAR’I ZİYARET ETTİ
Haber
24 Kasım 2021 - Çarşamba 13:45 Bu haber 788 kez okundu
 
UZUN, AŞKAR’I ZİYARET ETTİ
GÜNDEM Haberi
UZUN, AŞKAR’I ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Aşkar’ı ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Eğitim Bir-Sen’i ziyaret eden Ebru Uzun, Şube Başkanı Kamuran Aşkar ve yönetim kurulu üyelerinin öğretmenler gününü kutladı.

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Aşkar’a bir buket çiçek takdim eden CHP Merkez ilçe Başkanı Ebru Uzun, “Bu güzel günde sizleri ziyaret etmek istedik. Sizlerle biraz dertleşmek istedik.” dedi.

Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Aşkar da yaptığı konuşmada, “Sivil toplum örgütleri olarak daha sık bir araya gelip istişare etmek gerek. Olaylara farklı bakabiliriz ama biz hep söylediğimiz bir ifade var. 83 milyon bir ve beraber yaşamayı,, birbirimize saygı duymayı öğrenmek zorundayız. Demokrasinin olmazsa olmazı da bu zaten, güzelliği de bu aynı zamanda. Dolayısı ile biz aynı şehirde yaşayan insanlar olarak birbirimizi daha fazla tanımak, daha fazla istişare etmek, sadece belli günlerde değil şehir adına, insanlarımız adına her zaman, her platformda beraber olmanın önemli olduğuna inanıyorum.  Tabi bu geciken ziyaret mutlaka ziyaretin en makul olanı da atalarımız öyle diyor; karşılıklı olanıdır. İnşallah bundan sonraki süreçte daha sık ve karşılıklı olarak da devam eder” diye konuştu.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: UZUN,, AŞKAR’I, ZİYARET, ETTİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı