VALİ TUTULMAZ’IN REFERANSINI İSTEDİ
Haber
26 Nisan 2022 - Salı 12:09 Bu haber 2983 kez okundu
 
VALİ TUTULMAZ’IN REFERANSINI İSTEDİ
GÜNDEM Haberi
VALİ TUTULMAZ’IN REFERANSINI İSTEDİ

Zonguldak Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın Halk Günü toplantısına katılan bir kadın Eren Enerji’ye işe girmek için vali Mustafa Tutulmaz’dan referans olmasını istedi.

İşe girmesi için her türlü desteği verebileceğini söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz, tanımadığı için referans olamayacağını söyledi. Vali Tutulmaz, “Referans olmak kefil olmak demektir. Ben seni tanımadığım için referans da olamam kefil de olamam” dedi.

Zonguldak Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın Halk Günü toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz, Başkanlığında Şehit Ömer Halis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Halk günü toplantısında Vali Mustafa Tutulmaz ile görüşen ve Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde faaliyet gösteren Eren Enerji Holding de güvenlik görevlisi olarak çalışmak için Vali Tutulmaz’dan kendisine referans olmasını istedi. İşe girmesi için her türlü desteği verebileceğini söyleyen Vali Mustafa Tutulmaz, referans olmak kefil olmak demektir. Ben seni tanımıyorum ve tanımadığın için de sana referans olmam mümkün değil diyerek referans isteğini geri çevirdi. 

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, başkanlığında yapılan Halk Günü toplantısına Zonguldak Belediye Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz, AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Veli Köktürk ve İl Sağlık Müdürü Ertuğrul Güner katıldı.

Haber Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, TUTULMAZ’IN, REFERANSINI, İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı