Whatsapp neden girilmiyor?
Haber
03 Kasım 2017 - Cuma 11:39 Bu haber 10064 kez okundu
 
Whatsapp neden girilmiyor?
Whatsapp'a bugün itibariyle erişim sıkıntısı yaşanıyor. Whatsapp neden girilmiyor sorusu şuan sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu. Peki Whatsapp neden çöktü? Whatsapp ne zaman açılacak? İşte aklınıza takılan bu sorulara cevap niteliğindeki haberimiz... İnsanlar en çok bu sorunun cevabını merak etmeye başladı.
TEKNOLOJİ Haberi
Whatsapp neden girilmiyor?

Telefon uygulaması WhatssAPP'ta erişim problemi yaşanıyor. Bağlantı problemi nedeniyle iletişim sağlanamıyor ve Whatsapp'a girilemiyor. Bugün saat 11.00'den sonra herkes sosyal medyaya Whatsapp'a ne oluyor, sorusunu sormaya başladı. Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan cep telefonu uygulaması WhatsApp'ta yaklaşık 1 saatdir iletişim sağlanamıyor. Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin olası bir siber saldırı olduğu düşünülüyor. Kullanıcılar, sosyal medyada olayı tartışıyor.

Gündüz saatlerinde bazı kullanıcılar Whatsapp'da sıkıntı yaşayınca sosyal medyada 'Whatsapp çöktü' mesajları göndermeye başladı. Diğer taraftan Whatsapp'ı düzgün çalışan kullanıcılar olayı duyunca şaşırdılar. Şu an için Whatsapp'ın neden çalışmadığı konusunda resmi bir açıklama gelmedi. 

Whatsap'ta yazdıklarım gitmiyor

"WhatsApp'ta yazdıklarım gitmiyor" diyenler merak etmeyin. Sorun geçici olduğundan herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Whatsapp, neden, girilmiyor?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı