“YAVUZYILMAZ ZONGULDAKSPOR’A NE ZAMAN DESTEK OLMUŞ?”
Haber
10 Mayıs 2021 - Pazartesi 13:52 Bu haber 1716 kez okundu
 
“YAVUZYILMAZ ZONGULDAKSPOR’A NE ZAMAN DESTEK OLMUŞ?”
SPOR Haberi
“YAVUZYILMAZ ZONGULDAKSPOR’A NE ZAMAN DESTEK OLMUŞ?”

Misli.com 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor, sezonu ligde kalarak tamamladı. Son haftaya stresli giren Zonguldak Kömürspor, Atalay Yıldırım’ın attığı golle ligde kalmayı başardı. Zorlu müsabakada Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz ve Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk yalnız bırakmadı. Zonguldak’ın diğer milletvekillerinin ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın ise müsabakaya gelmemesi tepkilere neden oldu. Konu ile ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan Ömer Selim Alan, “Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan; milletvekili Deniz Yavuzyılmaz Zonguldakspor’a ne zaman destek olmuş?” dedi.


“BUNLARIN CEVABINI SÜLEYMAN CANER’İN VERMESİNİ TAVSİYE EDİYORUM”


Zonguldak Kömürspor’a her zaman destek olduğunu ifade eden Başkan Alan, “Hiç kimse beni Zonguldak spora destek olmadı diyemez. Bunun cevabını eğer Süleyman Caner vermiyorsa o onun ayıbı olur. Hakan Hürfikir olsun, yöneticiler olsun, bizim ne kadar destek verdiğimizi bilirler. Ben yıllardır 0,01 TL almadan, cebimizden destek vererek deplasmanları kendi arabamızla kendi mazotumuzda gittik. Ben bir kere kulübün çayını dahi içmedim. O zamanın parasıyla 150 TL doktorluk ücreti gelmeden sahaya çıkmam diyenler daha muteber oluyor. Bunların cevabını Süleyman Caner’in vermesini tavsiye ediyorum. Eleştiri yapanları da Allah’a havale ediyorum.” şeklinde konuştu.


“HAYATINDA TOP GÖRMEMİŞ, TOP GÖRSE BOMBA SANACAK OLAN ARKADAŞLAR…”


Yapılan eleştirilerin kırıcı olduğunu ifade eden Alan, “Şimdi selden kütük kapma diye bir yarış var, hiçbir zaman maddi ve manevi destek olmayanlar sırf görüntü yapmak için şovmen deriz ya şovenistlik yapan arkadaşlarımız dolu. Gerçekten Zonguldakspor‘a destek ve gönül verenleri böyle eleştirirseniz onlarda kırılır takımda bozulur. Benimle ilgili kısmı lütfen Zonguldak Kömürspor’a, Hakan Hürfikir’e sorun onlar cevap versinler. Zonguldakspor ile ilgili bir arkadaş demiş ki Selim hoca neden maça gelmiyor? O arkadaşın haddine değil. Benim Zonguldakspor’a olan sevdamı bilen bilir. Hayatında top görmemiş, top görse bomba sanacak olan arkadaşlar bizim Zonguldakspor sevdamızı sorguluyorlar onları Allah’a havale ediyorum.” dedi.


Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “YAVUZYILMAZ, ZONGULDAKSPOR’A, NE, ZAMAN, DESTEK, OLMUŞ?”,
Yorumlar
Haber Yazılımı