YAZICI, İDARİ MENAJER OLDU
Haber
12 Ekim 2021 - Salı 20:20 Bu haber 1059 kez okundu
 
YAZICI, İDARİ MENAJER OLDU
SPOR Haberi
YAZICI, İDARİ MENAJER OLDU

Yıllardır bölge sporuna hizmet eden ve başarılı işlere imza atan Orhan Yazıcı, Zonguldak MFA Spor Kulübü'nde idari menejerlik görevine getirildi.
Bu sezon özellikle Kadınlar Voleybol İkinci Ligi'nde iddialı bir kadro kuran ve şampiyonluk hedefleyen kulüpte idari menajer olarak görev alacak olan Orhan Yazıcı gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Yazıcı; "Öncelikle MFA Zonguldak Spor Kulübü'nde idari menajer olmanın mutluluğu içinde olduğumu belirtmek istiyorum. 
Beni bu göreve getirenleri Allah'ın izniyle mahçup etmeyeceğim. Bu sezon Zonguldak için alışıla gelmemiş bir sporcu kadrosu ile başarılı ve keyifli bir  sezon geçireceğimizden eminim. Yılların bana vermiş olduğu birikim ve tecrübemi bu alana yansıtarak ilimize seyri keyifli olan bir takımı yarattık. 
Yönetim ,sporcu ve teknik heyetimiz başarı için kenetlenmiş ve herkes kendi alanında yapılması gerekenleri fazlasıyla yapmaktadır." dedi.
"TÜM ZONGULDAK SAHİP ÇIKACAKTIR"
Çok kaliteli sporculara sahip olduklarını belirten Yazıcı, "Hem saha içinde hem de saha dışına kalitelerini yansıtan sporcularımızı pek yakında tüm Zonguldak yakından tanıyarak bu takıma tüm Zonguldak sahip çıkacaktır. Takım Zonguldak’ın takımıdır. 
Zonguldaklı sporseverlerin desteği ile yönetim kurulumuzla birlikte yeni bir sinerji yakalayarak MFA Zonguldak Spor Kulübü’nü hak ettiği yere getireceğiz
Son olarak bu oluşumda Sayın Valimizin, Sn.Belediye  Başkanımıza, İş adamlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecilerine katkılarından dolayı, ve tekrar beni bu onurlu göreve getiren MFA Zonguldak Spor  Kulüp Başkanımız Fatih Furtun ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum, onlara layık olmaya çalışacağım." dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: YAZICI,, İDARİ, MENAJER, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı