ZAFER PARTİSİ'NDEN KAPKAÇ’A ZİYARET
Haber
25 Mayıs 2022 - Çarşamba 13:14 Bu haber 827 kez okundu
 
ZAFER PARTİSİ'NDEN KAPKAÇ’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
ZAFER PARTİSİ'NDEN KAPKAÇ’A ZİYARET

Zafer Parti İl Başkanı Oğuzhan Turan ve İlçe Başkanı Nazmiye Doğangaç, Zonguldak Barosu Başkanı Av. Türker Kapkaç’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Zafer Partisi Zonguldak İl Başkanı Oğuzhan Turan, “ Başkanımıza hem hayırlı olsun hem de geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Zonguldak'ta partimizin kuruluşunu gerçekleştirdik, ilçe teşkilatlarımızı oluşturduk ve partimizin politikaları hakkında Sayın başkanımıza bilgi veriyoruz adalet sistemi üzerine hoş bir Sohbetimiz oldu. Böyle bir nezaket ziyareti yaptık başkanımıza. Dediğim gibi hem Yeni görevinde Hayırlı olsun deme şansına ulaşamamıştık şimdi Hayırlı olsun diyoruz ve uğradığı saldırıdan dolayı da kendisine Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz Zafer Partisi olarak.” dedi.

Zonguldak Barosu Başkanı Av. Türker Kapkaç'da ziyaretten duyduğum memnuniyeti dile getirerek, “Zafer Parti il başkanımız ve merkez ilçe başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizleri onurlandırdılar çok teşekkür ediyorum hafta sonu bir programları var, çalıştayları var, bizleri davet ettiler çok memnun olduk biz şimdiden çalışmanın da kolaylıklar diliyor ve teşekkür ediyoruz.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZAFER, PARTİSİ'NDEN, KAPKAÇ’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı