Zonguldaklı sanatçı ikinci albümünü çıkardı
Haber
12 Eylül 2021 - Pazar 15:31 Bu haber 609 kez okundu
 
Zonguldaklı sanatçı ikinci albümünü çıkardı
- Haberi
Zonguldaklı sanatçı ikinci albümünü çıkardı

Zonguldaklı sanatçı Aysel Işık ikinci albümü olan “İki Kırmızı Mum” adlı albümünü çıkardı. İlk albümünü 28 Ekim2020 yılında  “Seni Seviyorum Adam” ismiyle yayınlanmasının ardından ikinci albümünü de çıkarmanın sevincini yaşıyor.
Zonguldak’ın Alaplı İlçesinin sanatçısı Aysel Işık ikinci albümü olan ‘İki Kırmızı Mum’u çıkardı.
Alınan bilgiye göre, ilk albümü olan ‘Seni Seviyorum Adam’ı 28-10-2020 tarihinde çıkaran Aysel Işık aradan geçen zaman zarfında 12 eserden oluşan ikinci albümünü çıkardı.
Çıkardığı albüm ile ilgili açıklamada bulunan Alaplı’lı sanatçı Aysel Işık, “İkinci albümüm ‘İki Kırmızı Mum’ 12 eserden oluşan ve yine sözü ve müziği kendime ait olan yüreğimden kaleme döktüğüm ‘İSYANIM VAR’ muhteşem bir klip ile dinleyici ve sevenlerim ile buluştum. Önümüzdeki yıl için 3 albümün çalışmalarına şimdiden başladım ve yine kendi eserlerimden oluşan albüm için firmam Engin Işık Son Işık Müzik Yapım Şirketi ile çok güzel çalışmalar ile halkım ile buluşacağım. Buradan tüm seven dinleyici ve ana toprağım Zonguldak halkına sevgilerimi gönderiyorum” dedi. 
Öte yandan yeni çıkan ikinci albüm olan ‘İki Kırmızı Mum’’un söz ve müziğini Ayşel Işık yaparken, düzenleme Gürkan Tuğrul ve Yönetmen ise Engin Işık oldu.(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zonguldaklı, sanatçı, ikinci, albümünü, çıkardı,
Yorumlar
Haber Yazılımı