Zeynep ÇELİK KORKMAZ SİYAH -BEYAZ
Yazı Detayı
11 Ağustos 2020 - Salı 00:00 Bu yazı 1415 kez okundu
 
SİYAH -BEYAZ
Zeynep ÇELİK KORKMAZ
inanisgazetesi@gmail.com
 
 

Merhaba
32 dişin gülmesi kadraja sığar. Gözleri de eklersek 32+2. Bu teknik bir meseledir.  Ama iyi bir haber alınca tüm organların halay çekerek sevinmesini bir kadraj yakalayamaz. Çünkü bu pratik bir meseledir. Bazı siyahlar çok parlaktır. Bu bir perwolle yıkanma meselesi değildir elbette. Reklam kokan hareketler mizacımıza ters ama sevdiğimiz insanlarla masayı kaldırmadan pijamalı bir pazar kahvaltısında magazin izlemek keyiflidir. Çünkü sevmek, deniz gören evdeki teras katı demek bir yerde. Buraya kocaman bir "vaaay bee"...  
Dünyanın en büyük rahatlığı "nasılsa güzel bir şeyler olmayacak, beklemeye gerek yok" rahatlığı. Ayakları uzatıyorsunuz ve akışına bırakıyorsunuz. Böylece kötü giden şeyler olursa “amaaan zaten iyisini beklemiyordum” diyerek acıyı ve mutsuzluğu en aza indirgemek suretiyle kendinizi hafifletiyorsunuz. Yani hafifim hafifsin hafif. (komili komili komili komili :) 
Kalbinize ağırlık yapan ne veya kim varsa bırakın gitsin. Onlar gitmezse iyi şeylere yer açamazsınız. 
Ve dünyada bunca kötülüğe rağmen; elimin yazarak tarif etmeye gidemediği güzellikler de var. Siz de biliyorsunuz bunları, sıkıca sarılın onlara. 
Sevgiler benden size.

 
Etiketler: SİYAH, -BEYAZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı